Dobrovolní hasiči roku 2017

Dovolte mi Vám oznámit, že Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Jevíčko byla odbornou porotou vybrána mezi finalisty letošního ročníku soutěže
dobrovolní hasiči roku 2017. Bližší informace naleznete na:
Konečné pořadí finalistů je již tradičně v rukou široké veřejnosti, která svými hlasy rozhodne o konečném pořadí. Dovoluji si Vás tedy požádat touto cestou o podporu jevíčské jednotky při hlasování, které lze provést dvěma způsoby.

Hlasování začíná 15. září 2017 od 12:00 hod a končí 31. října 2017 ve 24:00 hod.

Hlasování je možné dvěma způsoby, přičemž každý může použít oba způsoby hlasování.

1) Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu www.adhr.cz/hlasovani-jednotky hlasující uděluje jeden hlas v každé z 5 oblastí v kategorii jednotek sborů dobrovolných hasičů i v kategorii sbory dobrovolných hasičů.

Pro řádné hlasování je nutné vyplnit všechna povinná pole a kliknout na tlačítko ODESLAT. V případě, že hlasování proběhlo řádně, obdrží hlasující potvrzovací zprávu na uvedenou emailovou adresu.

2) Prostřednictvím SMS zaslané na telefonní číslo 900 77 06

tvar SMS pro JSDH Jevíčko

HASICI(mezera)JVC3

Děkuji mnohokrát za Vaši podporu a prosím o rozšíření této zprávy.