Nadační koncert Vojenské hudby Olomouc

Pokud máte rádi vánoční koledy a nenecháte si utéct žádné vystoupení vojenských hudebníků, zve Vás ředitel Krajského vojenského velitelství Pardubice na 15. charitativní adventní koncert pro dětský domov Pardubice, který se uskuteční 7. prosince 2023 od 17:30 do 18:45 v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích. Můžete se těšit na bohatou nadílku známých melodií v duchu klasické, muzikálové a filmové tvorby, které si pro vás připravili muzikanti z Vojenské hudby Olomouc. Samozřejmě nebudou chybět ani známé vánoční inotace. Přijďte se zastavit v adventním shonu a objevit, že tato doba není pouze časem příprav, nýbrž i příjemným kulturním zážitkem. Vstupné je dobrovolné. Drobným finančním obnosem můžete přispět do kasičky před vstupem do koncertního sálu. Výtěžek putuje ve prospěch dětí z Dětského domova Pardubice.